ورود به پنل کاربری

جهت پیگیری سفارش ها و مشاهده سفارش های قبلی به پنل کاربری خود وارد شوید.

کاربرد لیبل حرارتی (برچسب حرارتی)

لیبل روشی ایده‌آل برای درج اطلاعات مفیدی از جمله آدرس،اسم، بارکد و مشخصات فنی بر روی کالاهاست و در نتیجه مشتریان می‌توانند به اطلاعات مناسبی دسترسی داشته باشند. لیبل حرارتی از نظر ظاهری شباهت زیادی به لیبل کاغذی دارد و همین امر باعث می‌شود بسیاری از افراد تصور کنند این دو لیبل تفاوتی با یکدیگر ندارند. بهتر است بدانید کسانی که می‌خواهند برای خرید برچسب حرارتی اقدام کنند، باید شناخت کاملی به این برچسب داشته باشند و اطلاعات خود را در زمینه‌های دیگر از جمله قیمت برچسب حرارتی بالا ببرند.

فروش انواع لیبل حرارتی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم خرید برچسب حرارتی یک کار بسیار تخصصی است و افراد در زمان خرید باید تسلط کاملی به این امر داشته باشند.

انواع مختلفی از برچسب حرارتی در بازار موجود هستند که به شرح زیر هستند: 

خرید برچسب حرارتی DT و یا TT؟

در بالا متوجه شدید شما برای خرید برچسب حرارتی دو گزینه پیش روی خود دارید: برچسب حرارتی مستقیم و برچسب حرارتی انتقال حرارتی. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید کدم بهتر است. برای پاسخ به این سوال باید به موارد زیر اشاره کنیم:

با توجه به تمامی مواردی که تا به اینجا در مورد خرید برچسب حرارتی DT و TT اشاره کردیم، برچسب DT برای رسید خرید، بلیط و ژتون مناسب است.

همچنین، برچسب TT برای بسته‌بندی، محصولات و لیبل اموال پیشنهاد می‌شود. اگر می‌خواهید طول عمر برچسب‌های شما افزایش پیدا کند، بهتر است برای خرید برچسب حرارتی TT اقدام نمایید. اما برچسب‌های DT ماندگاری کمتری دارند و همین مسئله باعث شده است هزینه تولید آنها نیز کاهش پیدا کند. در نتیجه قیمت برچسب حرارتی TT بالاتر از لیبل حرارتی DT است.

تشخیص لیبل حرارتی از لیبل کاغذی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم لیبل حرارتی شباهت بسیار زیادی به لیبل کاغذی دارد. بنابراین، کسانی که به دنبال خرید و فروش انواع لیبل حرارتی هستند، در این باره سوال می‌پرسند چگونه می‌توان برچسب حرارتی را از کاغذی تشخیص داد. برای تشخیص می‌توانید با ناخن روی لیبل بکشید، اگر متوجه شدید خطی بر روی آن افتاده است لیبل حرارتی است. همچنین، فندکی را در زیر لیبل بگیرید و کمی آن را گرم کنید. اگر لیبل سیاه شود، می‌توانید مطمئن باشید لیبل حرارتی است.

قیمت لیبل حرارتی

برای استعلام قیمت لیبل حرارتی می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

سخن پایانی

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید برچسب حرارتی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده‌اید برای خرید برچسب ابتدا باید نوع برچسب را مشخص کنید. امروزه، برچسب‌های حرارتی به دو صورت DT و TT در بازار موجود هستند. به طور کلی، برچسب‌های TT دوام و پایداری بیشتری دارند و هزینه‌های آنها کمی بالاتر است. افرادی که به دنبال خرید برچسب‌های با کیفیت و با دوام هستند، باید خرید برچسب حرارتی TT را مد نظر قرار دهند. خرید برچسب DT برای استفاده‌های کوتاه مدت مناسب است.

پرداخت مطمئن و ایمن

تحویل اکسپرس

کیفیت بالا محصولات

محصولات

09387394157

info[at]labelbaribon.ir